Najlepsze kredyty 2017 roku.

kasa

Oferta ze współkredytobiorcami w Alior Banku.

W rankingu najlepszych kredytów gotówkowych w kwietniu 2017 roku pierwsze trzy miejsca przypadły Alior Bankowi, ING Bankowi Śląskiemu i Euro bankowi. Alior Bank oferuje nam kredyt na kwotę od pięciuset złotych do dwustu tysięcy złotych. Okres spłaty tego kredytu wynosi od trzech miesięcy do nawet stu dwudziestu miesięcy. Stała stawka oprocentowania obowiązuje w przypadku, kiedy kredyt bierzemy na okres do 36 miesięcy. Nie ma obowiązku ubezpieczenia pożyczki. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest możliwość złożenia wniosku z trzema innymi osobami, które będą naszymi współkredytobiorcami. Takie rozwiązanie pozwala nam na zwiększenie zdolności kredytowej i tym samym mamy szansę na większa sumę kredytu. Można taki kredyt wziąć z przyjaciółmi, siostrą, z bratem, czy też z rodzicami. Bank daje gwarancję najniższej raty. Oferta jest bardzo ciekawa i godna uwagi zwłaszcza jeżeli interesuje nas długi okres kredytowania i potrzebujemy naprawdę dużej sumy pieniędzy, a chcemy uniknąć kredytu hipotecznego.

W ramach oferty ING Banku Śląskiego kwota kredytu może być od kwoty tysiąca złotych do stu sześćdziesięciu tysięcy złotych. Kredyt można spłacać w ratach od trzech miesięcy do nawet dziewięćdziesięciu sześciu miesięcy. Podobnie jak w Alior Banku tutaj również, jeżeli weźmiemy kredyt do trzech lat oprocentowanie będzie miało stałą stawkę. Nie ma konieczności kupowania pakietu ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka. Miesięczny koszt takiego ubezpieczenia wynosi 0,28% pożyczki. Nie jest to dużo i jeżeli mamy jakieś obawy, że na czas nie spłacimy kredytu warto na to ubezpieczenie się zdecydować.

W przypadku oferty jaką ma dla nas Eurobank można liczyć na najtańszy kredyt ze stałym oprocentowaniem. Można pożyczyć kwotę od pięciuset złotych do nawet stu dwudziestu tysięcy złotych. Okres kredytowania jest bardzo długi i kredyt można rozłożyć nawet na sto osiem rat. Jest to propozycja taniego kredytu z kontem, z jakiego mogą skorzystać ci klienci, którzy przelewają swoje wynagrodzenie, emeryturę, czy też rentę na ROR w Eurobanku. Jeżeli chodzi o ubezpieczenie kredytu jest to dobrowolne. Nie ma konieczności ubezpieczania swojego zobowiązania, ale jeżeli nie mamy w stu procentach pewności, że może zdarzyć się trudna sytuacja i nie spłacimy go na czas lepiej zdecydować się na ubezpieczenie. Można za niewielką sumę zawiesić spłatę kredytu nawet na rok. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, jeżeli zdarzy się sytuacja trudna dla nas i chwilowo będzie nam trudno ze spłatą naszego kredytu.