iKonto z premią

BGŻ BNP Paribas ponownie wprowadziło premię na start dla wszystkich nowych Klientów decydujących się na założenie iKonta. W tej edycji promocji, konsumenci mogą otrzymać premię o wysokości 100 złotych. Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać dodatkową gotówkę, kto może liczyć na preferencyjne warunki? Wszystkiego dowiesz się czytając ten artykuł. Informacje pochodzą z oficjalnej strony banku dzięki czemu możesz mieć pewność, że to aktualne wiadomości o najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas.

Kto i na jakich warunkach otrzyma premię?

Promocja dotyczy wyłącznie nowych Klientów BGŻ BNP Paribas. Oznacza to, że zarówno osoby, które wcześniej posiadały konto, lub były wyłącznie współwłaścicielami rachunku w BGŻ BNP Paribas (również przed połączeniem Banku BGŻ z BNP Paribas), nie uzyskają premii za założenie nowego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Jeżeli wcześniej nie korzystałeś z usług BGŻ BNP Paribas najważniejszym punktem promocji jest wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie poświęconej promocji.

Po założeniu konta konieczne

Promocja iKonta podzielona jest na dwa etapy. W każdym z nich Klient może otrzymać 50 złotych, co łącznie daje kwotę 100 złotych. Pierwszy etap promocji wymaga założenia konta do końca maja oraz dokonania transakcji bezgotówkowej do 30 czerwca o wysokości 500 złotych. Dodatkowym warunkiem jest przynajmniej jednorazowe zalogowanie się do systemu bankowości online do końca czerwca.

Drugi etap którego wypełnienie również nagradzane jest wypłatą 50 złotych wymaga dokonania transakcji bezgotówkowych, o wartości 500 złotych do końca lipca.

Warto także pamiętać, że bank przed wypłatą premii wymaga także ponownego zalogowania się na promocyjnej stronie i podanie założonego numeru konta, najpóźniej do 26 sierpnia.

iKonto

Oferta iKonta jest bardzo atrakcyjna, nie tylko pod względem możliwości zdobycia dodatkowych pieniędzy dzięki promocji, ale przede wszystkim dzięki warunkom jakie zapewnia sam rachunek osobisty. BGŻ BNP Paribas gwarantuje, że przez 3 lata rachunek będzie prowadzony całkowicie bezpłatnie. Dodatkowo Klient nie musi obawiać się opłat w przypadku korzystania z wszystkich bankomatów na terenie kraju. Darmowe są także wszystkie przelewy krajowe oraz utrzymanie karty wydawanej do rachunku (warunkiem jest przeprowadzenie transakcji bezgotówkowych o wartości minimum 300 złotych miesięcznie).

Klient ma ponadto możliwość ubiegać się o kredyt odnawialny w koncie o wartości 50 000,00 złotych.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.